niedawny parafianin

Przyglądam się wydarzeniom na tej stronie i ciekawi mnie to, czy w miejscowym Caritasie na prawdę nic się nie dzieje od kilku lat.

Może jest to samo co z chórem?

Szkoda, przecież chyba potrzebujący są nadal, zwłaszcza dziecięce kolonie, czy obozy letnie (nie mówiąc o tzw. "tornistrach".

Zmiany, duże zmiany (dobre?)

wtorek, 15, maj 2018
parafiankax

Aby Zmartwychwstały Chrystus
obudził w nas to, co jeszcze uśpione,
ożywił to, ci już martwe,
niech światło Jego Słowa
prowadzi nas przez życie do wieczności.

sobota, 31, marzec 2018
kurdybanek30@gmail.com .Gość

Po raz kolejny w Budzewie przedstawiono Misterium Męki Pańskiej. Takie przedsięwzięcie wymagało  dużego zaangażowania lokalnej społeczności. Niezbyt sprzyjająca pogoda jak i późna pora nie przeszkodziły wykonawcom. Gratulacje BUDZEWIANIE, jesteście WIELCY .

poniedziałek, 26, marzec 2018
Gość

w biuletynie ma Pan wszystkie informacje

środa, 07, marzec 2018
Henryk S

Proszę o wstawianie informacji o pogrzebach w parafii, mieszkańców. Są to ważne wydarzenia w parafii i dlatego proszę administratorów, żeby to uwzględnili w swoich poczynaniach. Można chyba jeszcze wstawiać zapowiedzi, śluby, chrzty. W niektórych parafiach to się praktykuje z korzyścią dla wszystkich. Pozdrawiam z nadzieją, ze moje sugestie zostaną uwzględnione.

sobota, 03, marzec 2018