Bierzmowanie 2018

 ,, Niech Duch Św. napełni Cię mądrością, umocni w wierze oraz, żeby każdy dzień Twojego życia był dawaniem świadectwa uzyskanej dziś dojrzałości chrześcijańskiej."

Sakramentu bierzmowania udzielił:

JE ks bp Jerzy Mazur

                                    Do Sakramentu Bierzmowania przystąpili:

Michał Huszczo, Mateusz Szumski, Hubert Bodnar, Mateusz Bodnar, Przemysław Bogdan, Julia Myka, Julia Girulska, Emilia Tryk, Martyna Banach, Sara Pająkowska, Marek Kutnik, Martyna Lichota, Patryk Gral, Natalia Gral, Aleksandra Kołaszewska, Piotr Kojkoł, Paweł Trela, Filip Maksymiuk, Gabriela Kulmatycka, Kamila Smolińska, Katarzyna Kicka, Małgorzata Mućwicka, Sebastian Dzięgielewski, Monika Cinajko

--------------------------------------

                             Trzech ministrantów otrzymało błogosławieństwo od biskupa i uzyskali tytuł lektora, a byli to:

Michał Huszczo

Mateusz Szumski

Mateusz Bodnar

--> zobacz zdjęcia