I Komunia św.

Opublikowano w Aktualności

Pierwsza Komunia Święta to dla dziecka i jego rodziców szansa na przyeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka. Eucharystia wraz z komunią świętą jest niezwykłym darem Boga , który pragnie być pokarmem dla człowieka już tu w wymiarze życia doczesnego.

Los każdego z nas w dużej mierze zależy od tego czym się karmimy na co dzień. Ważna jest zdrowa żywność dla naszego ciała, ale jeszcze ważniejsze jest to, czym karmimy nasz umysł  nasze serce.

-> zobacz uroczystość w obrazkach

-> zobacz klip filmowy

Rocznica śmierci Jana Pawła II

Opublikowano w Aktualności

Dziś  (02.04.2018r) mija 13.rocznica odejścia do domu Ojca Jana Pawła II. Święty papież z Polski był niestrudzonym jasnogórskim pielgrzymem i wielkim czcicielem Matki Bożej - „Totus Tuus”.

Misterium Męki Pańskiej w Budzewie

Opublikowano w Aktualności

25.03.2018 w Budzewie zebrali się wszyscy, pragnący głębiej przeżyć Misterium Męki Pańskiej zorganizowane przez Zespół Budzewiaki oraz przez ich przyjaciół.

Niedziela Palmowa 2018

Opublikowano w Aktualności

 

W Niedzielę Palmową jest czytany ewangeliczny opis męki Chrystusa; zmierza ona do Wielkanocy, czyli zmartwychwstania – zwycięstwa nad śmiercią; jest to czas refleksji, ale też radości, którą chrześcijanie przekazują światu